Nasz uczeń Laureatem Etapu Powiatowego XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

A to nie koniec sukcesów naszych uczniów. 27 lutego odbył się etap powiatowy XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK, którego etapu gminnego nasza szkoła była organizatorem. W kategorii „młodsi” naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Joanna Grzesiak i Jan Rosiek z klasy 4a - opiekun Pani Magdalena Żyłka, a w kategorii „starsi” - Grzegorz Lipka ( klasa 3d), Aleksandra Kraska (klasa 2a) oraz Roksana Fiołka (klasa 7b) i Małgorzata Dylak (klasa 7d). I kolejny wielki sukces. Pierwsze miejsce i tytuł laureata konkursu zdobył uczeń Grzegorz Lipka, a wyróżnienie Aleksandra Kraska. To kolejny sukces dydaktyczny Pani Agaty Grzesiak, która przygotowywała uczniów do konkursu. Grzegorz będzie reprezentował naszą szkole w finale wojewódzkim konkursu w Kłodzku w dniu 27 kwietnia.
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie.