Nasi uczniowie w Przylądku Nadziei

15 grudnia był wyjątkowy dla naszej szkoły i uczniów. Wizyta w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. To zawsze spotkania pełne emocji. Uczymy w naszej szkole jak ważne jest pomaganie potrzebującym szczególnie, kiedy są to ciężko chore dzieci, które zasługują na chwile radości i zabawy, nasze wsparcie i rozmowy. A nasi uczniowie są wspaniali.
Były śniegowe bałwanki, papierowe reniferki, aniołki na choinkę. Była wizyta na oddziałach i rozmowy z dziećmi i ich rodzicami. Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który przywiózł mnóstwo prezentów!!!
Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję „Podaruj prezent na święta podopiecznym Przylądka”. Od listopada zbieraliśmy gry i klocki lego aby podarować je podopiecznym kliniki. Jesteście Wielcy. A uśmiechnięte buzie dzielnych małych pacjentów... BEZCENNE!!!

Nasza szkoła została również włączona do stałej pomocy i prowadzenia zajęć z podopiecznymi w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Jesteśmy w grafiku zajęć kliniki!!!                 
Nie zabraknie zajęć plastycznych, teatralnych oraz edukacyjnych m.in. w Klubie Odkrywców, a nasi nauczyciele będą wspierać dzielnych małych pacjentów i ich rodziców.