Pierwszy wspólny turniej SP 3 i Akademii Piłkarskiej Syców

Nowy rok szkolny rozpoczął się dla naszej szkoły na sportowo. 9 września nasza szkoła, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” działający przy szkole przy współpracy Akademii Piłkarskiej Syców zorganizowała turniej piłkarski w ramach ogólnopolskiej akcji „Dzień Sportu”.
W turnieju wzięło udział blisko 60 dzieci z drużyn kategorii wiekowych orlików i żaków. Letnia pogoda, rodzinna atmosfera i wsparcie trenerów Filipa Potycza i Mateusza Hanyża pomogły młodym sportowcom. Nad przebiegiem turnieju czuwała także dyrekcja szkoły Anna Nowicka i Anna Szura oraz nauczycielka wychowania fizycznego Marta Wilkowska.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a nagrody w konkursie rzutów karnych ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3. Takich wydarzeń sportowych w naszej szkole z pewnością nie zabraknie.