Nasza szkoła kolejny raz najlepszą szkołą na Dolnym Śląsku!!!

W sobotę 9 września ulicami Wrocławia przemaszerował „Korowód Nadziei”, cykliczna impreza plenerowa organizowana na początku września przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły.
Na wrocławskim Rynku odbyło się podsumowanie akcji charytatywnej „Szkoły dla Nadziei”. Nasza szkoła  przez ubiegły rok szkolny prowadziła akcje charytatywne wspierające Przylądek Nadziei – były to m.in. „słodkie piątki dla Przylądka”, zbieranie nakrętek, kiermasz charytatywny podczas Zlotu Mikołajów, akcja 1 % dla Przylądka, czy zorganizowanie akcji „Nadzieja zamiast kwiatka”. Niewątpliwie ważnym elementem wspierania kliniki były odwiedziny chorych pacjentów w klinice i organizacja zajęć w ramach Klubu Odkrywcy. W sobotnie popołudnie na Rynku Wrocławskim uczniowie odebrali główną nagrodę  w kategorii gimnazja. 

To już po raz drugi jesteśmy najlepszym gimnazjum na Dolnym Śląsku!!!                           

To zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół naszej szkoły, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie, a od 1 września Szkoły Podstawowej nr 3. Przecież I miejsce zobowiązuje !!!