"Nadzieja zamiast kwiatka"

W tym roku szkolnym w ramach akcji "Szkoły dla Nadziei"  - pomocy charytatywnej podopiecznym Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu,  nasza szkoła bierze udział w akcji "Nadzieja zamiast kwiatka", w której na zakończenie roku szkolnego uczniowie w ramach podziękowań dla nauczycieli zamiast kwiatka podarują symboliczna kwotę dla chorych dzieci.  Nawet mały gest może pomóc choremu dziecku, a nawet uratować życie.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej, za kolejny rok, w którym pomagamy chorym dzieciom. A było tego sporo… Pikniki i kiermasze charytatywne, wolontariat w Przylądku Nadziei, słodkie piątki dla Przylądka, zakup zabawek i pomocy dydaktycznych, zakup mebli, zbieranie nakrętek, czy choćby pomoc w akcji 1 % dla Przylądka. Bez wątpienia wyjątkowe były dla nas wizyty w klinice i zajęcia z małymi dzielnymi pacjentami. Wszystkim WOLONTARIUSZOM naszej szkoły DZIĘKUJEMY w imieniu chorych dzieci–Prawdziwych Wojowników!!!


Koordynator akcji „Szkoły dla Nadziei”
Anna Nowicka